O nás

Sme obyčajní ľudia, tak ako vy

Chceme, aby ste vedeli, že nie sme žiadna veľká korporácia. Nemáme 50 zamestnancov, ani 20, je nás dokonca menej ako 5.

Nemáme tím ľudí, ktorý sa stará o korektúru článkov a stopercentnú gramatickú presnosť. Preto je možné, že v našich článkoch či online kurzoch nájdete čiarku, ktorá tam byť nemala, alebo niečo podobné.

Samozrejme sa snažíme o to, aby bolo všetko v čo najlepšom stave a v čo najväčšej kvalite, ale všetko v rámci našich možností.

Nechceme zbytočne utrácať peniaze, ktoré by mohli byť investované namiesto zbytočností do výuky angličtiny a našich online kurzov, a teda do vás.

Chceme pomôcť

Ľudia platia tak veľa penazí za kurzy, ktoré nefungujú. Ľudia zabíjajú tak veľa času učením sa angličtiny na školách, ktoré ich skoro nič za ten dlhý čas nenaučia.

Toto sa nám nepáči a chceme s tým niečo robiť.

Preto pomáhame ľuďom z rôznych kultúrnych, aj sociálnych vrstiev angličtinu sa naučiť raz a navždy – aby bola pre nich prínosom v ich každodennom živote.

Ide nám o reálne použitie angličtiny

Nechceme vás zbytočne zaťažovať množstvami poučiek, či knihami gramatiky, ktoré si “musíte” kúpiť.

Chceme, aby ste začali hovoriť po anglicky v čo najkratšom čase, s čo najmenším úsilým.

V reálnom živote nejde o to, či máte nejaký papier alebo certifikát, ale o to, či angličtinu naozaj viete použiť v každodenných situáciach – v zahraničí, na dovolenke, alebo v práci.

Sme praktici

Ani jeden z nás nemá dokončenú vysokú školu. Vôbec nie preto, že by sme na to “nemali”, ale preto, že to nepotrebujeme. Každý jeden z nás sa na trhu dokázal uplatniť hlavne kvôli našej šikovnosti a našej schopnosti používať praktickú, reálnu angličtinu.

Chcete o nás vedieť ešte viac?

Pozrite si naše profily nižšie, prečítajte si náš blog alebo nám napíšte email. Budeme iba radi.